nadpis

Taneční zábava je program vhodný především pro plesy, taneční zábavy, pouťové veselice, letní parkety a svatby. Program je koncipován v dnes již klasické struktuře 3 na 3, kdy během večera zazní známé i méně známé dechovky, písně tónu lidového, ale samozřejmě také skladby moderní.

Repertoár Vysočinky čítá v současné době přes 300 písní dechovkových a to především jihočeské a moravské polky a valčíky, dále pak také tanga, slowfoxy, walzy a nemůže chybět ani mazurka. Posluchačům můžeme nabídnout jak skladby zpívané, tak i orchestrální, kde se jako sólisté představí jednotliví členové kapely.

Dále jsme schopni zahrát více jak 200 skladeb moderních, od country přes písně populární hudby až po rock. Proto věříme, že dokážeme uspokojit všechny generace posluchačů, a že s námi každý prožije hezký a příjemný večer, během kteréhož celá kapela vystupuje v pestrém společenském oděvu.

Obvyklá délka programu je 6 hodin, ale je samozřejmě možné po individuální domluvě délku programu upravit dle požadavků pořadatele.

Vysočinka jako taneční orchestr

V případě bližšího zájmu o tento druh programu, konktaktujte prosím kapelníka.


patička