nadpis

Progam pro děti je dalším z nabízených programů, který je naše kapela schopna zajistit. Vysočinka totiž, jako kapela mnoha tváří a převleků, má své příznivce nejen z řad dospělých, ale i mezi těmi nejmenšími.

fotografie čertů

Většinou v seskupení třech muzikantů účinkuje pro naše nejmenší posluchače na akcích, ke kterým patří zejména dětské karnevaly, dětské plesy, mikulášské tancovačky s čerty, rej čarodějnic a v létě pak dětské dny. Na všech těchto vystoupeních uvidíte muzikanty v maskách, různých převlecích a parukách. Samy děti si nejvíce oblíbily masku berušky, šaška a broučka. Avšak spatřit můžete i vězně, pravěkou ženu, lesní vílu a mnoho dalších. Na mikulášskou besídku samozřejmě přiletí andílek a neobejde se to ani bez zlobivých čertů. V dubnu se pak členové kapely promění v hodné, avšak trochu ošklivé a neposedné čarodějnice.

Jak už bylo řečeno, tento program je určen především dětskému publiku a tomu je uzpůsoben i repertoár kapely, který se skládá ze známých dětských a lidových písniček, oblíbených písní z pohádek a dětských filmů. Děti si s námi mohou zasoutěžit, zazpívat do mikrofonu, ale hlavně se pořádně vytančit.

Obvyklá délka programu je většinou 2,5 hodiny, ale je samozřejmě možné ji po individuální domluvě upravit dle požadavků pořadatele.


fotografie vězně a berušky

V případě bližšího zájmu o tento druh programu, konktaktujte prosím kapelníka.


patička