nadpis

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

www.pbsvb.cz/

První brněnská strojírna, a. s., je moderní strojírenská firma, jejíž aktivity jsou zaměřeny na služby a výrobky, které mají dobrou technickou úroveň a vynikají jednoduchostí konstrukce, nenáročností na obsluhu a údržbu spojenou s vysokou spolehlivostí. V roce 2012 zvítězila PBS Velká Bíteš v prestižní soutěži Hospodářských novin o Firmu roku.

Conteg

Conteg, spol. s r. o.

www.conteg.cz

Společnost Conteg je jedním z největších výrobců rozvaděčů, systémových řešení a služeb pro datová centra v regionu EMEA. V portfoliu společnosti lze nalézt produkty pro telekomunikační a datové rozvaděče, chladící systémy, monitorovací systémy a systémy pro vedení a ukládání kabeláže. Ze služeb pro datová centra nabízí studie, návrhy, výpočty CRD simulace, projekty, audity a řízení projektů.

FINPLUS.CZ

Finplus s. r. o.

www.finplus.cz

Společnost Finplus s. r. o. je mladá finančně-poradenská společnost, ve které ale všichni lidé mají bohaté zkušenosti z finančního trhu. Jejím úkolem a posláním je zprostředkovávat klientům kvalitní poradenství v oboru privátních financí, pojištění, investic a hypotečních úvěrů. Pomáhá svým klientům najít takové řešení, které přesně odpovídá jejich potřebám a požadavkům.

Nová tiskárna Pelhřimov, s.r.o.

Nová tiskárna Pelhřimov, s.r.o.

www.ntp.cz

Firma Nová tiskárna Pelhřimov, s.r.o., se sídlem v Pelhřimově, se zabývá kompletní polygrafickou výrobou od grafického návrhu až po finální zpracování. Nabízí špičkový tisk na moderních strojích, v krátkých termínech a za výhodné ceny s možností množstevních rabatů.

Autodoprava Váňa

Autodoprava Pavel Váňa

autodoprava.vana@seznam.cz

Firma Autodoprava Pavel Váňa, je společností z Rápotic u Humpolce, která působí na českém logistickém trhu již přes jedenáct let. Poskytuje služby v oblasti přepravy materiálu po ČR i celé Evropě, stěhování domácností a firem, uskladnění materiálu ve vlastním logistickém centru a nabízí logistickou podporu přímo ve výrobě zákazníka.


patička